TEKNOLOJİYE YATIRIM, ÜRETİME VE KAZANCA YATIRIMDIR. 

1984 yılında kurulan ÇETİNMAK MAKİNA San. ve Tic. Ltd. Şti. üreticilerin ihtiyaç duyduğu makinaları, uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla satarak üreticiye destek olmayı ilke edinmiştir.

ÇETİNMAK MAKİNA MARKET Dünyanın ve Türkiye' nin tanınmış markalarını bünyesinde bulundurmaktadır.

Satmış olduğu ürünlerde yedek parça, servis ve montaj hizmeti ile doğru makina parkuru kurma konusunda üreticilere danışmanlık yapmaktadır.

ÇETİNMAK MAKİNA üreticilerden gelen yoğun talebi karşılamak ve daha çok üreticiye ulaşmak amacıyla binlerce mobilya hırdavatı ve aksesuar ürünlerinin bulunduğu mağazasıyla da Karabağlar' da hizmet vermektedir.

Türkiye ve Dünya markalarının yer aldığı geniş ürün yelpazesi ile üreticilerin daima yanında olan ÇETİNMAK, işbirliğinizin devamını diler....

 

Hizmet Anlayışımız...

Müşterilerimize, sağladığımız teknik servis hizmetlerinin kaliteli, sürekli ve hızlı olarak yerine getirilmesi ve müşteri odaklı çalışmalarımız ile müşteri memnuniyeti hizmet anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlamak ve analiz etmek akabinde doğru ve en hızlı teknik desteği vermek için sürekli mevcut sistemleri iyileştirilip, yeni yöntemler geliştirmekteyiz. Her bir müşteri şikayeti ayrı bir dosyada takip edilir ve sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler en kısa sürede alınır.

 Temsilcisi olduğumuz firmaların tüm makinelerinin yerinde montaj, bakım ve onarım hizmetleri müşterilerimizin ihtiyaç talepleri doğrultusunda ve gereken her durumda, sürekli güncellenen teknik dökümantasyona göre, eğitimli teknik servis personelimiz tarafından ve orijinal yedek parça kullanılarak sağlanmaktadır. Makinelerimizin verimli çalışabilmesi, sürekli, zamanında ve sistematik olarak alınan servis desteğine ve bu hizmetin iyi eğitimli personel tarafından verilmesine bağlıdır.

 Bu doğrultuda teknik ekibimiz her yıl yurtiçi ve yurtdışındaki üretici ve tedarikçi firmalar tarafından düzenli olarak verilen eğitimlere gönderilmekte ve bu sayede teknik ekibimizin sahip olduğu bilgi ve deneyimlerin sürekli geliştirilmesi ve güncel tutulması sağlanmaktadır.

HAKKIMIZDA

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

HAKKIMIZDA

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Sırala

Görünüm

Katalog Görünm

Liste görünümü